MENÜ

Depo Raf Sistemleri

Depo Raf Sistemleri

Depo raf; firmaların depolama alanları için pratik çözümlerdir. Depolama alanlarında yaşanan en büyük sıkıntılardan biri saklanacak malzemelerin karışık şekilde muhafaza edilmesidir.  Depolama alanlarında daha düzenli saklama işlemleri için özel olarak tasarlanan raflar kullanabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri depolama alanlarınız için pratik çözümler üreten bir ekiple birlikte çalışmaktadır.

Ürünlere hızlı ve kolay ulaşım istiyorsanız depo raf sistemlerine önem vermelisiniz. Her depolama alanı için özel olarak tasarlanan raf sistemi kullanmak daha doğru olur. Depo rafı seçerken saklayacağınız malzemelerin yapısı ve deponuzun planı dikkate alınır. Size özel tasarlanan raflar sayesinde depolama alanlarınızda ya da showroomlarınızda istediğiniz düzeni elde edebilirsiniz. Böylece aradığınız ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 Depo Raf Siparişi

Firmamız depo rafı tasarımı konusunda uzman mühendislerle iş birliği yapmaktadır. Öncelikle depolama alanlarınız ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz. Uzmanlarımız ürünlerinizin de yapısını inceledikten sonra ihtiyaç listenizi çıkartıyoruz. İhtiyacınızı karşılayacak depo raflarını sizler için üretiyoruz. Üretim aşamasından sonra montaj hizmeti de bu konuda yetkin personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul depo rafı siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Depo rafları depo alanları dışında marketlerde, inşaat malzemeleri satan yerlerde, züccaciye satışı yapan yerlerde de tercih edilebilir. Müşterilerin göreceği alanlar için üretilen depo raflarında pratiklik ve işlevselliğin yanı sıra estetik görünüm de dikkate alınmaktadır. İstanbul depo rafı siparişi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Metalpres Depo Raf Sistemleri

Depolama alanlarınız için farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecek depo rafı sistemleri satın alabilirsiniz. Drive inn raf sistemleri depo hacminin faydalı olarak kullanılması gereken yerlerde tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Hem çalışma hem de depolama işlemin aynı anda yapmak isteyen müşterilerimiz için mezzanin raf sistemlerini öneriyoruz.

Montajı kolay olan,  büyük depolama alanlarında dayanıklı malzemelerden yapılan raflar için de hafif yük raf sistemlerini tercih edebilirsiniz.  Palet rafı olarak kullanmak isteyen ve çeşitli ürünlerin daha kolay depolanmasını sağlamak isteyenler için de sırt sırta raf sistemleri kurulumunu öneriyoruz. Uzun malzemeleri depolamak adına  tek ve çift taraflı  konsollu raf sistemleri,  daha dayanıklı saklama alanları için çelik raf depo sistemi tercih edebilirsiniz.